Location : Home > C > CRCW08055R76FNEB
CRCW08055R76FNEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08055R76FNEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08055R76FNEB RES SMD 5.76 OHM 1 1/8W 0805 1514100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08055R76FNEB RES SMD 5.76 OHM 1 1/8W 0805 879100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-PUL0-CVY Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 28V 5V 150W