Location : Home > C > CRCW080582K0FKTA
CRCW080582K0FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080582K0FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080582K0FKTA RoHS Compliant 37425 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW080582K0FKTA RES SMD 82K OHM 1 1/8W 0805 590300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080582K0FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 82Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com