Location : Home > C > CRCW080591K0JNTA
CRCW080591K0JNTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080591K0JNTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080591K0JNTA RES SMD 91K OHM 5 1/8W 0805 894800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW080591K0JNTA RES SMD 91K OHM 5 1/8W 0805 789600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080591K0JNTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 91Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW080591K0JNTA RES SMD 91K OHM 5 1/8W 0805 1540800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com