Location : Home > C > CRCW201014R0FKEFHP
CRCW201014R0FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201014R0FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201014R0FKEFHP RES 14.0 OHM 1W 1 2010 SMD 5563 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW201014R0FKEFHP RES SMD 14 OHM 1 1W 2010 1202500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW201014R0FKEFHP RES SMD 14 OHM 1 1W 2010 575500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com