Location : Home > C > CRL1206-JW-R820ELF
CRL1206-JW-R820ELF
Share on FacebookShare on Facebook
CRL1206-JW-R820ELF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRL1206-JW-R820ELF RES SMD 0.82 OHM 5 1/4W 1206 793000 Bourns Inc. NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRL1206-JW-R820ELF RES SMD 0.82 OHM 5 1/4W 1206 687800 Bourns Inc. 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRL1206-JW-R820ELF RES SMD 0.82 OHM 5 1/4W 1206 1428300 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRL1206-JW-R820ELF RES SMD 0.82 OHM 5 1/4W 1206 783000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRL1206-JW-R820ELF Current Sense Resistors - SMD 0.82ohm 5 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163333G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC