Location : Home > C > CRL2010-JW-R470ELF
CRL2010-JW-R470ELF
Share on FacebookShare on Facebook
CRL2010-JW-R470ELF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRL2010-JW-R470ELF RES SMD 0.47 OHM 5 1/2W 2010 900800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRL2010-JW-R470ELF 7984566 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
CRL2010-JW-R470ELF SMD 1856000 BOURNS 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RT1206WRB0790R9L Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 90.9 OHM 0.05% 1/4W 1206
3-1879362-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 150K OHM 0.1% 1/16W 0603
3-1879362-9 TE Connectivity AMP Connectors 1411600 2015+ RES SMD 150K OHM 0.1 1/16W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-1879362-9 TE Connectivity AMP Connectors 784600 2015+ RES SMD 150K OHM 0.1 1/16W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3-1879362-9 TE Connectivity AMP Connectors 784600 2015+ RES SMD 150K OHM 0.1 1/16W 0603 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com