Location : Home > C > CSD20030D
CSD20030D
Share on FacebookShare on Facebook
CSD20030D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSD20030D ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSD20030D TO 98500 ETC 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
CSD20030D 7984566 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4PCV-08-006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
4PCV-08-006 846597 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
4PCV-08-006 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
4PCV-08-006 18459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2794741 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 10-26 AWG
2794741 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2794741 Phoenix Contact 147730 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2794741 Phoenix Contact 287570 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CB3-2I-10M0000 Crystals and Oscillators Oscillators 10MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 25mA Enable/Disable
CB3-2I-10M0000 CTS 39180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB3-2I-10M0000 CTS-Frequency Controls 57279 2015+ OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-2I-10M0000 CTS-Frequency Controls 62005 1538+ OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
CB3-2I-10M0000 CTS-Frequency Controls 87970 2015+ OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
VL18B15000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) Vertical Through Hole
VL18B15000J0G Amphenol FCI 147280 2016+ 250 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
VL18B15000J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL18B15000J0G NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
11511 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.547" (13.89mm) Tin
11511 40295 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
11511 Original 1500 16+ SOP New & Original Parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
11511 Original 1500 2016+ SOP New & Original Parts enkaite Electronics Co., Ltd
11511 RoHS 79190 1516+ Good price new and original. Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0399810402 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole