Location : Home > C > CSTCE16M0V13C99-R0
CSTCE16M0V13C99-R0
Share on FacebookShare on Facebook
CSTCE16M0V13C99-R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-026-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-026-53-001101 IC 56380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-026-53-001101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-026-53-001101 Preci-Dip 288750 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284040-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284040-8 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284040-8 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1-284040-8 TE Connectivity AMP Connectors 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284040-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
1616110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1616110000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1616110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 13POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1616110000 Weidmuller 147030 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited