Location : Home > C > CSTCR4M19G53-R0
CSTCR4M19G53-R0
Share on FacebookShare on Facebook
CSTCR4M19G53-R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSTCR4M19G53-R0 11550 MURATA 10+ stock SANKEY SHARE CO.,LTD
CSTCR4M19G53-R0 6798954 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CSTCR4M19G53-R0 6798954 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CSTCR4M19G53-R0 6798954 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
CSTCR4M19G53-R0 SMD 11890 MURATA 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
CSTCR4M19G53-R0 ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSTCR4M19G53-R0 SMD 15186 MURATA 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CSTCR4M19G53-R0 CER RESONATOR 4.19MHZ SMD 8000 Murata Electronics North Ameri 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TS11A18B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS11A18B00J0G Amphenol FCI 157050 2016+ 750 TB PLU PLU HOOK/BACK Unitronix Electronics Limited
TS11A18B00J0G IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS11A18B00J0G NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0472710111 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DisplayPort Plug Connector 20 Position Free Hanging (In-Line)
7692-4 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole, Right Angle