Location : Home > C > CSTCW40M0X51-R0
CSTCW40M0X51-R0
Share on FacebookShare on Facebook
CSTCW40M0X51-R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSTCW40M0X51-R0 6798954 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CSTCW40M0X51-R0 6798954 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CSTCW40M0X51-R0 6798954 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
CSTCW40M0X51-R0 SMD 15186 MURATA 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CSTCW40M0X51-R0 SMD 81000 MURATA 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-133-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-133-41-011101 Preci-Dip 147710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-133-41-011101 Preci-Dip 288070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-151-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1628090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1628090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 8POS 7.50MM TPC Global Service Co.Ltd.
1628090000 Weidmuller 147270 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1628090000 Weidmuller 297330 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37135-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37135-18-0 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37135-18-0 NEW 98150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66527-058LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 116 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1842319 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1842319 Caterpillar 8000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
1842319 Caterpillar 890 15+ 15+ ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
1842319 Phoenix Contact 157830 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1849956 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1849956 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1849956 Phoenix Contact 157870 2016+ GIC 2 5/ 9-STGF-7 62 Unitronix Electronics Limited
5447968 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5447968 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5447968 Phoenix Contact 157650 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5447968 Phoenix Contact 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5443739 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole