Location : Home > C > CSX-750FBC12000000T
CSX-750FBC12000000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FBC12000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FBC12000000T OSC XO 12.000MHZ CMOS TTL SMD 140150 Citizen Finedevice Co Ltd 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CSX-750FBC12000000T OSC XO 12.000MHZ CMOS TTL SMD 42375 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FBC12000000T OSC XO 12.000MHZ CMOS TTL SMD 140150 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX-750FBC12000000T OSC XO 12.000MHZ CMOS TTL SMD 57799 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FBC12000000T OSC XO 12.000MHZ CMOS TTL SMD 78050 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
714-43-159-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 59POS GOLD
714-43-159-31-018000 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-159-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157200 2016+ CONN SOCKET SIP 59POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-159-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277930 2016+ CONN SOCKET SIP 59POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-41-154-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
855-83-105-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 105 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
5451132 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5451132 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5451132 Phoenix Contact 146940 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451132 Phoenix Contact 298510 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
207152-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.197" (5.00mm)
207152-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
207152-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 6 POS METRIMATE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
207152-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 6 POS METRIMATE Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-1123723-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin