Location : Home > C > CSX-750FBC27000000T
CSX-750FBC27000000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FBC27000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FBC27000000T OSC XO 27.000MHZ CMOS TTL SMD 57869 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FBC27000000T OSC XO 27.000MHZ CMOS TTL SMD 78650 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325141-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws