Location : Home > C > CSX-750FBF4000000T
CSX-750FBF4000000T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1546231-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546231-1 IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546231-1 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546231-1 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284512-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-284512-3 TE Connectivity AMP Connectors 157580 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-284512-3 TE Connectivity AMP Connectors 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284512-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284512-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 23POS 3.5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
831-87-028-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-87-028-20-001101 Preci-Dip 147200 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-028-20-001101 Preci-Dip 288650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-SS-003-30-005191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-SS-003-30-005191 Preci-Dip 147260 2016+ CONN SPRING LOAD 3POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
811-SS-003-30-005191 Preci-Dip 297350 2016+ CONN SPRING LOAD 3POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-054-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 54 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-054-30-000101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-054-30-000101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-054-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157890 2016+ CONN SPRING CONT 54 POS .137 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-054-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 278590 2016+ CONN SPRING CONT 54 POS .137 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0877604017 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
DF1BZ-12DP-2.5DSA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
DF1BZ-12DP-2.5DSA Electronics 27191 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
DF1BZ-12DP-2.5DSA IC 37901 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
DF1BZ-12DP-2.5DSA IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF1BZ-12DP-2.5DSA N/A 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1733822 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1733822 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1733822 Phoenix Contact 157230 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1733822 Phoenix Contact 299190 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1710350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1710350000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1710350000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 16POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1710350000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
0050291558 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)
1722872305 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold