Location : Home > C > CSX-750FCC4000000T
CSX-750FCC4000000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FCC4000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FCC4000000T OSC XO 4.000MHZ CMOS TTL SMD 139590 Citizen Finedevice Co Ltd 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CSX-750FCC4000000T OSC XO 4.000MHZ CMOS TTL SMD 41815 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FCC4000000T OSC XO 4.000MHZ CMOS TTL SMD 139590 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX-750FCC4000000T OSC XO 4.000MHZ CMOS TTL SMD 57239 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FCC4000000T OSC XO 4.000MHZ CMOS TTL SMD 79130 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387290250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0387303302 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0387006402 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
2506-1-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.156" (3.96mm) Silver
2506-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297590 2016+ TERM TURRET SINGLE L=3.96MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2109-2-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.136" (3.45mm) Tin-Lead
2109-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2109-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298590 2016+ TERM TURRET SINGLE L=3.45MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com