Location : Home > C > CSX-750FCC45000000T
CSX-750FCC45000000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FCC45000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FCC45000000T OSC XO 45.000MHZ CMOS TTL SMD 140200 Citizen Finedevice Co Ltd 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CSX-750FCC45000000T OSC XO 45.000MHZ CMOS TTL SMD 62575 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FCC45000000T OSC XO 45.000MHZ CMOS TTL SMD 140200 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX-750FCC45000000T OSC XO 45.000MHZ CMOS TTL SMD 57849 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FCC45000000T OSC XO 45.000MHZ CMOS TTL SMD 79110 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021321-00094T1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00094T1LF Amphenol FCI 147570 2016+ CONN RCPT 94POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00094T1LF Amphenol FCI 289150 2016+ CONN RCPT 94POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68682-325 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68682-325 FCI 8000 2012+ CONN RCPT 50POS .100 DUAL ENTRY Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
68682-325 FCI 8000 2012+ CONN RCPT 50POS .100 DUAL ENTRY TPC Global Service Co.Ltd.
68682-325 IC 56560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68682-325 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
430605-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430605-13-0 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430700-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0009523092 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
5-104071-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold