Location : Home > C > CSX-750FHB27000000T
CSX-750FHB27000000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FHB27000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FHB27000000T OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD 41895 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FHB27000000T OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD 139670 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX-750FHB27000000T OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD 57319 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FHB27000000T OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD 98530 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445I33F13M00000 Crystals and Oscillators Crystals 13MHz ¡À30ppm Crystal 24pF 50 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I33F13M00000 CTS-Frequency Controls 140030 17+/18+ CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I33F13M00000 CTS-Frequency Controls 57679 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD Unitronix Electronics Limited
445I33F13M00000 CTS-Frequency Controls 97930 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I33F13M00000 CTS-Frequency Controls 97930 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1038040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1038040000 Weidmuller 147650 2016+ CONN HEADER 2POS 3.81MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
1038040000 Weidmuller 287290 2016+ CONN HEADER 2POS 3.81MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com