Location : Home > C > CSX750VCB12.288M-UT
CSX750VCB12.288M-UT
Share on FacebookShare on Facebook
CSX750VCB12.288M-UT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX750VCB12.288M-UT 6798954 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CSX750VCB12.288M-UT OSC VCXO 12.288MHZ CMOS SMD 61875 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M80-4111442 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
803-83-066-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1644500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 110¡ã Through Hole
1644500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PIN HDR 110 2POS 3.5MM BK TPC Global Service Co.Ltd.
1644500000 Weidmuller 147880 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS 110DEG 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1644500000 Weidmuller 297730 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS 110DEG 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-029-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-029-10-004101 IC 55930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-029-10-004101 Preci-Dip 147370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-029-10-004101 Preci-Dip 298970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325340-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws