Location : Home > C > CSX750VCB24.704M-UT
CSX750VCB24.704M-UT
Share on FacebookShare on Facebook
CSX750VCB24.704M-UT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX750VCB24.704M-UT 6798954 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CSX750VCB24.704M-UT OSCILLATR VCX 24.7040 MHZ 5V SMT 8000 Citizen Finetech Miyota (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430602-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430602-02-0 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
292323-6 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked USB 2.0 Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
292323-6 AMP/TYCO 35640 2014+ 2014+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
292323-6 IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
292323-6 TE Connectivity AMP Connectors 157370 2016+ CONN RCPT USB TYPE A 8POS R/A Unitronix Electronics Limited
292323-6 TE Connectivity AMP Connectors 297990 2016+ CONN RCPT USB TYPE A 8POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com