Location : Home > C > CTX20-1-52-R
CTX20-1-52-R
Share on FacebookShare on Facebook
CTX20-1-52-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CTX20-1-52-R ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CTX20-1-52-R INDUCTOR TOROID PWR 20UH VERT 42005 Cooper Bussmann 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DKIH-3352-162N-NK Filters Common Mode Chokes 3 Line Common Mode Choke Through Hole 16A DCR 3 mOhm
ATS-03C-195-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT T766
ATS-02H-139-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
ATS-12D-54-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
907-210 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.210" (5.33mm) Natural
907-210 IC 59170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-14B-118-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT
1025-16G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680nH Unshielded Molded Inductor 500mA 600 mOhm Max Axial
1025-16G Electronics 26451 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1025-16G IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PM0805-R39K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 390nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.5 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
PM0805-R39K BOURNS 16000 17+ 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PM0805-R39K N/A 75000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PM0805-R39K ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PM0805-R39K STOCK 46240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2020R-12K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330nH Unshielded Toroidal Inductor 1.3A 110 mOhm Max Radial
2020R-12K Electronics 26239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2020R-12K IC 38670 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2020R-12K STOCK 46830 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3090-122F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.2¦ÌH Unshielded Inductor 265mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
3090-122F Electronics 26239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3090-122F IC 38920 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3090-122F ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3090-122F STOCK 43780 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1812-392F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.9¦ÌH Unshielded Inductor 472mA 900 mOhm Max 2-SMD