Location : Home > C > CTX200-1A-R
CTX200-1A-R
Share on FacebookShare on Facebook
CTX200-1A-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CTX200-1A-R INDUCTOR/TRANSFORMER 200UH SMD 15000 Cooper Bussmann 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-17F-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
2N333A Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 45V 10MA TO5