Location : Home > C > CTX25-1A-R
CTX25-1A-R
Share on FacebookShare on Facebook
CTX25-1A-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CTX25-1A-R INDUCTOR/TRANSFORMER 25UH SMD 17795 Cooper Bussmann 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CTX25-1A-R 12+ 11723 Cooper Bussmann 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-08G-178-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB
ATS-17B-60-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412
DMNH6042SSD-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH
ATS-09A-184-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766
ATS-01F-155-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412
ATS-14B-141-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
ATS-03A-166-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
ATS-14B-02-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
ATS-03D-98-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB
ATS-08C-80-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
ATS-11C-199-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT
910-785 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.785" (19.94mm) Natural