Location : Home > C > CW00556R00JS73
CW00556R00JS73
Share on FacebookShare on Facebook
CW00556R00JS73 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW00556R00JS73 RES 56 OHM 5W 5 AXIAL 1425300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW00556R00JS73 RES 56 OHM 5W 5 AXIAL 887300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CW00556R00JS73 RES 56 OHM 5W 5 AXIAL 894700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-2176094-5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 165K OHM 0.1% 1/4W 0805
1-2176094-5 IC 56530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-2176094-5 TE Connectivity AMP Connectors 1436300 2015+ RES SMD 165K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-2176094-5 TE Connectivity AMP Connectors 776300 2015+ RES SMD 165K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1-2176094-5 TE Connectivity AMP Connectors 781100 1534+ RES SMD 165K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.