Location : Home > C > CW010270R0JS67
CW010270R0JS67
Share on FacebookShare on Facebook
CW010270R0JS67 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW010270R0JS67 RES 270 OHM 10W 5 AXIAL 1527100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010270R0JS67 RES 270 OHM 10W 5 AXIAL 697500 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767141393G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 39K OHM 14SOIC