Location : Home > C > CW02B600R0JS70
CW02B600R0JS70
Share on FacebookShare on Facebook
CW02B600R0JS70 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW02B600R0JS70 standard package with RoHS 43020 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CW02B600R0JS70 RES 600 OHM 3W 5 AXIAL 1532200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS005200R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 200 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS005200R0FS73 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS005200R0FS73 Vishay Dale 573600 RES 200 OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS005200R0FS73 Vishay Dale 591000 1537+ RES 200 OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.