Location : Home > C > CWR26HC336JBFC\PR
CWR26HC336JBFC\PR
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-7229H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 15UF 10% 50V AXIAL
M39003/01-7229H IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GME10801 Capacitors Trimmers, Variable Capacitors CAP TRIM 450-1390PF 250V PNL MNT
GME10801 Sprague-Goodman 598100 2015+ CAP TRIM 450-1390PF 250V PNL MNT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GME10801 Sprague-Goodman 598100 2015+ CAP TRIM 450-1390PF 250V PNL MNT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GME10801 Sprague-Goodman 708100 NEW RoHS CAP TRIM 450-1390PF 250V PNL MNT FindCores Electronics Inc.
0538-006-D-9.0-35 Capacitors Trimmers, Variable Capacitors TRIMMER
0538-006-D-9.0-35 IC 56120 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UPGH04-1REC2-9589-2 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
UPGH04-1REC2-9589-2 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0273.700V Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MNT 700MA 125VAC/VDC
SM05/TR7 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 5VWM 9.8VC SOT23
0239003.HXEP Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM
CR1553AA Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 130VWM TO220
213738-7 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized CONN HEADER 19POS VERT 30GOLD
MXSMBG24A Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO215AA
5KP110A-E3/54 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 110VWM 177VC P600
SMBJ10E3/TR13 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 10VWM 18.8VC SMBJ
P4KE350-G Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 284VWM 504VC DO41
SMBJ48CATR Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMB
MAX366EPA+ Circuit Protection TVS - Mixed Technology IC CIRCUIT PROT SIGNAL-LINE 8DIP
DIN-032CSD-S1L-SH Connectors, Interconnects Backplane Connectors - DIN 41612 CONN DIN SOCKET 32POS VERT GOLD
DIN-120RSC-SR1-FJ Connectors, Interconnects Backplane Connectors - DIN 41612 CONN DIN SOCKET 120POS R/A GOLD
CWR26HC336JBFC\HR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 5% 15V 2214
CWR26HC336JBFC\TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 5% 15V 2214