Location : Home > C > CZRF52C22
CZRF52C22
Share on FacebookShare on Facebook
CZRF52C22 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRF52C22 6801274 2333+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CZRF52C22 ROSH 9798 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
CZRF52C22 6801274 2333+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CZRF52C22 2013+ 10000 COMCHIP 2013+ WLParts Electronics ltd
CZRF52C22 RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CZRF52C22 Originalnew 18000 N/A 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
CZRF52C22 Originalnew 33550 N/A 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMZG3792B-M3/5B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 1.5W DO215AA
SMZG3792B-M3/5B IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMZG3792B-M3/5B NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDFMA2P853T Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 3A 6-MICROFET
FDFMA2P853T Fairchild Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FDFMA2P853T NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDFMA2P853T RoHS 41258 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T38101-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38101-02-0 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38101-02-0 NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ16B15100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ16B15100J0G Amphenol FCI 147820 2016+ 250 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
OQ16B15100J0G IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ16B15100J0G NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F48033CST Crystals and Oscillators Crystals 48MHz ¡À30ppm Crystal Series 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F48033CST CTS-Frequency Controls 42305 1538+ CRYSTAL 48.000 MHZ SERIES SMT Alphatek Technology Limited
416F48033CST CTS-Frequency Controls 57729 2015+ CRYSTAL 48.000 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F48033CST CTS-Frequency Controls 98950 2015+ CRYSTAL 48.000 MHZ SERIES SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OQ19540003J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ19540003J0G Amphenol FCI 147650 2016+ 508 TB SOC VER W/LATCH Unitronix Electronics Limited
OQ19540003J0G IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ19540003J0G NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V803015100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
V803015100J0G Amphenol FCI 147070 2016+ 762 TB PLU PLU WF/NUT Unitronix Electronics Limited
V803015100J0G IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V803015100J0G NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16528-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 3 Pole Power Distribution Block 840A 600V
16528-3 Eaton 147330 2016+ PWR TERM.BLK 6PK Unitronix Electronics Limited
16528-3 Eaton 288890 2016+ PWR TERM.BLK 6PK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHM193080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 19 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
OSTHM193080 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHM193080 NEW 78870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHM193080 On Shore Technology Inc. 157570 2016+ CONN TERM BLOCK 19POS 3.81MM Unitronix Electronics Limited
9993930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
9993930000 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9993930000 Weidmuller 147030 2016+ LM 5.08/05/90 3.5SN BK BX Unitronix Electronics Limited
591821-1 Connectors, Interconnects Terminal Junction Systems TJ F/B 20 W/ GROUNDING STUD
591821-1 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
591821-1 TE Connectivity Aerospace, Def 147090 2016+ TJ F/B 20 W/ GROUNDING STUD Unitronix Electronics Limited
591821-1 TE Connectivity Aerospace, Def 297910 2016+ TJ F/B 20 W/ GROUNDING STUD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
712-83-152-41-001101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) Standard Tail Solder
712-83-152-41-001101 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
712-83-152-41-001101 Preci-Dip 277510 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com