Location : Home > D > DAL3V3P500G4CLF
DAL3V3P500G4CLF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJE01J2001 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P2C R/A UNSHLD
SS-74500-022 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
142-1801-551 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Panel Mount, Square Flange Compression
MS24264R22B12S9 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
AFD51-22-41PW-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
JTPQ00RE-12-35PA-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 22C 22#22D PIN WALL RECP
315-93-145-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1000310001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1000310001 Weidmuller 147650 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1000310001 Weidmuller 287510 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M20-1071100 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 22 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
M20-1071100 Harwin Inc. 157540 2016+ 11+11 WAY DIL CRIMP HOUSING Unitronix Electronics Limited
M20-1071100 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-1071100 NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTET070252 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTET070252 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTET070252 NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTET070252 On Shore Technology Inc. 147030 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
3-87456-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 44 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
3-87456-8 TE Connectivity AMP Connectors 287390 2016+ CONN RCPT HSG 44POS DL CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-87456-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-87456-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HSG 44POS DL CRIMP TPC Global Service Co.Ltd.
MAQ-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 1 Circuit Barrier Block Connector, Quick Connect (0.250")
MAQ-1 Curtis Industries 146990 2016+ CONN BARRIER STRIP 19CIRC 0.5 Unitronix Electronics Limited
MAQ-1 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAQ-1 NEW 87810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
370-10-108-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM
370-10-108-00-001101 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
370-10-108-00-001101 Preci-Dip 147310 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
370-10-108-00-001101 Preci-Dip 278570 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562002070 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562002070 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
483-10-260-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER WIRE WRAP 2.54MM
483-10-260-00-001101 Preci-Dip 147680 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
483-10-260-00-001101 Preci-Dip 278890 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3025341 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories SUPPORT BRKT DIN RAIL 6.2MM GRAY
3025341 N/A 30 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3025341 Phoenix Contact 147660 2016+ SUPPORT BRKT DIN RAIL 6.2MM GRAY Unitronix Electronics Limited
3025341 Phoenix Contact 287510 2016+ SUPPORT BRKT DIN RAIL 6.2MM GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-24-7183 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold