Location : Home > D > DAMAM26SF225
DAMAM26SF225
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DTS20W19-35SE-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
LJT07RT-25-1PA-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 128C 128#22M PIN RECP
10-214618-1S Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
172-037-142R031 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Wire Wrap
0757840028 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT IPASS VERT 26POS SMD
MS27467T23B55HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
0014562038 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 3POS 2.54MM 24AWG GOLD
65801-061LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 32 Position FFC, FPC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)
6-1971874-4 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-80-009-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
890-80-009-10-001101 IC 57160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-80-009-10-001101 Preci-Dip 147520 2016+ CONN HDR 9POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-80-009-10-001101 Preci-Dip 297990 2016+ CONN HDR 9POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com