Location : Home > D > DAMM-15P-S
DAMM-15P-S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/20WF32SE-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
CTVS07RF-21-16PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
KJL7T25B35SNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 128 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
980-0000-589 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories O/R PV 14
DTS24F17-6PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
5205737-7 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
68001-108HTLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68001-108HTLF Amphenol FCI 157250 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
68001-108HTLF Amphenol FCI 277510 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68001-108HTLF IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3110-08-001-11-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
3110-08-001-11-00 CNC Tech 157830 2016+ CONN IDC HEADER 0.079 8 POS Unitronix Electronics Limited
3110-08-001-11-00 CNC Tech 278370 2016+ CONN IDC HEADER 0.079 8 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3110-08-001-11-00 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1940910 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1940910 Phoenix Contact 147150 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1940910 Phoenix Contact 278910 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1940910 Weidmuller 156990 2016+ BCZ 3.81/19/180 SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1940910 Weidmuller 280350 2016+ BCZ 3.81/19/180 SN OR BX Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1754220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers CONN JUMPER TERM BLOCK 3.5MM
1754220000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1754220000 Weidmuller 8000 2012+ CONN JUMPER TERM BLOCK 3.5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
1754220000 Weidmuller 8000 2012+ CONN JUMPER TERM BLOCK 3.5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1754220000 Weidmuller 8000 2012+ CONN JUMPER TERM BLOCK 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
1050040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories ENDPLATE 1.5MM WDU 2.5-10 PA RD
1050040000 Electronics 25919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1050040000 STOCK 47130 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0908163006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Palladium-Nickel