Location : Home > D > DAMMN11C1SN
DAMMN11C1SN
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3108A24-5SY-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 16#16 SKT PLUG
JBX2MPA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN BOOT PROTECTIVE SIZE 2 BLUE
102099-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERM 22-18AWG GOLD CRIMP
DTS20W23-53SC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
DDMMY-24W7P IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DDMMY-24W7P NEW 78750 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DDMMY-24W7P NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
97-3107A22-18PY-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 8C 8#16 PIN PLUG
1037420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1037420000 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1037420000 Weidmuller 157890 2016+ CONN HEADER 11POS 3.81MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1037420000 Weidmuller 287870 2016+ CONN HEADER 11POS 3.81MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1611960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Blade Sockets 0.276" (7.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1611960000 Weidmuller 157630 2016+ CONN PLUG FEMALE 2POS 7MM Unitronix Electronics Limited
1611960000 Weidmuller 275050 2016+ CONN PLUG FEMALE 2POS 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1766217 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1766217 Phoenix Contact 157060 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1766217 Phoenix Contact 278210 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1766217 TEConnecti 1 1 NANAM electronics
0022283130 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1-499726-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 64 Position Rectangular Housing Connector Header Black 0.100" (2.54mm)
1-499726-2 TE Connectivity AMP Connectors 157440 2016+ 64 A/L UNIV HDR HSG Unitronix Electronics Limited
1-499726-2 TE Connectivity AMP Connectors 288910 2016+ 64 A/L UNIV HDR HSG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-171825-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
2-171825-7 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-171825-7 IC 55960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-171825-7 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ CONN HEADER VERT 7POS PCB TIN Unitronix Electronics Limited
2-171825-7 TE Connectivity AMP Connectors 278930 2016+ CONN HEADER VERT 7POS PCB TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com