Location : Home > D > DCF37SII
DCF37SII
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43223-8140 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
43223-8140 MOLEX 10000 16+ JACKRIGHTANGLE8/8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DBME25PNMBK52 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
10-214628-21G Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 37C 37#16 PIN PLUG
5745435-8 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
75-68636-1S Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
97-3100A-24-7S Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
316-83-155-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1950080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1950080000 Electronics 25150 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1950080000 Littelfuse Inc 241730 1532+ FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM Alphatek Technology Limited
1950080000 Littelfuse Inc 57149 2015+ FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
67997-806HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
67997-806HLF Amphenol FCI 147770 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
67997-806HLF Amphenol FCI 298010 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67997-806HLF IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1218125 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules CONN FERRULE UNINSUL 4AWG
1218125 STOCK 46290 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1218125 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN D-SUB PCB PLUG 37POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1218125 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
370-80-132-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM
370-80-132-00-001101 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
370-80-132-00-001101 Preci-Dip 147120 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
370-80-132-00-001101 Preci-Dip 277950 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761592001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761592001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761592001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 7POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1761592001 Weidmuller 147230 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited