Location : Home > D > DDMAM78SNMB
DDMAM78SNMB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09661567615 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
BACC63BP24H57P8 Connectors, Interconnects Circular Connectors 57 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
2M805-003-07NF10-2SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 2C 2#16 SKT RECP OM
DJT14F21-41PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
CA3106E24-20PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
CA3106E24-20PB ITT 38560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CA3106E24-20PB ITT 38460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CA3106E24-20PB ITT 97550 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CA3106E24-20PB ITT 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PT01A-22-41S Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
MS27466T19B35JA Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
54102-G08-01 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector Through Hole Gold or Gold, GXT?
890-70-003-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-70-003-10-001101 IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-003-10-001101 Preci-Dip 147470 2016+ CONN HDR 3POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-70-003-10-001101 Preci-Dip 298070 2016+ CONN HDR 3POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38422-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38422-25-0 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38422-25-0 NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95278-401A16LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
95278-401A16LF 7855 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
95278-401A16LF IC 37411 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
95278-401A16LF STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4-103321-0-05 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-103321-0-05 Electronics 27561 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4-103321-0-05 IC 36981 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
4-103321-0-05 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HIF3H-40DA-2.54DSA(71) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
HIF3H-40DA-2.54DSA(71) 36656 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
HIF3H-40DA-2.54DSA(71) 28974 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
801-83-004-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-004-10-004101 Preci-Dip 147410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-004-10-004101 Preci-Dip 297490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-87-111-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-87-111-10-003101 Preci-Dip 147340 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-87-111-10-003101 Preci-Dip 298250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-015-10-458101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
801-83-015-10-458101 Preci-Dip 157080 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
MDM-9PCBRM7-F222 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
DDMAM78SNM Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp