Location : Home > D > DDMM50PNMB
DDMM50PNMB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3108A24-6PZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 8C 8#12 PIN PLUG
KPTC06J10-98S Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Sealing Gland, Strain Relief
L777SDAG15POL2RM8G Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
745589-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Press-Fit
MS27466T11B35PA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 13 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
SFH210-PPEC-D17-ID-BK-M208 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN HEADER .100" 34POS
0347910043 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.079" (2.00mm)
7-967570-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings MQS ST-GEH ASSY 2P
7-967570-4 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5431822 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5431822 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5431822 Phoenix Contact 147760 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5431822 Phoenix Contact 278050 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150-80-624-00-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
150-80-624-00-012101 Preci-Dip 147770 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
150-80-624-00-012101 Preci-Dip 277350 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022045116 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
JA1-03/J Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER/CONTACT
JA1-03/J IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JA1-03/J NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395040016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
YK51021330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK51021330J0G Amphenol FCI 157870 2016+ CONN BARRIER STRP 21CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK51021330J0G IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK51021330J0G NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1986547-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER 5 POSN ABK 406
350-80-114-00-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-114-00-013101 Preci-Dip 147250 2016+ CONN HDR 14POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-114-00-013101 Preci-Dip 288910 2016+ CONN HDR 14POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
640621-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 8POS 24AWG MTA100
DDMM50PNM Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup