Location : Home > D > DEHR32E331KA2B
DEHR32E331KA2B
Share on FacebookShare on Facebook
DEHR32E331KA2B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DEHR32E331KA2B CAP CER 330PF 250V 10 RADIAL 685800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DEHR32E331KA2B CAP CER 330PF 250V 10 RADIAL 580600 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DEHR32E331KA2B Ceramic Disc Capacitors 330pF 250Volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd