Location : Home > D > DEMAE15S
DEMAE15S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1734264-1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
0008500120 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERM CRIMP 18-24AWG TIN
09661236802 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
213582-2 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN COUPLING RING SIZE 17 CPC
BACC63BP10D5S9 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
66432-110LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET IDC 10POS DUAL GOLD
MS3474W2039P Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
ELFA28210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFA28210 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 28POS .200 R/A BK TPC Global Service Co.Ltd.
ELFA28210 Amphenol PCD 157620 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
ELFA28210 NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1643550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 135¡ã Through Hole
1643550000 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1643550000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 24POS 135 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1643550000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 24POS 135 TIN ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1643550000 Weidmuller 287670 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644617-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
3-644617-2 TE Connectivity AMP Connectors 147330 2016+ CONN HEADER 2POS R/A .156 TIN Unitronix Electronics Limited
3-644617-2 TE Connectivity AMP Connectors 297570 2016+ CONN HEADER 2POS R/A .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644617-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS R/A .156 TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
3-644617-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS R/A .156 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395100118 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-480704-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.250" (6.35mm)
1-480704-8 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
1-480704-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-480704-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 6POS UNIV-M-N-L GRAY EKT Electronics Co., Ltd
1-480704-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 6POS UNIV-M-N-L GRAY Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1050017:0191 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1050017:0191 Phoenix Contact 157420 2016+ ZACK STRIP 10-SECTION WHITE Unitronix Electronics Limited
1974840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1974840000 Weidmuller 147720 2016+ TERM BLOCK R/A 7POS 3.81MM BLK Unitronix Electronics Limited
1974840000 Weidmuller 278250 2016+ TERM BLOCK R/A 7POS 3.81MM BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5023521000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
5023521000 Molex, LLC 147260 2016+ CONN HEADER 10POS 2MM R/A SMD Unitronix Electronics Limited
5023521000 Molex, LLC 288490 2016+ CONN HEADER 10POS 2MM R/A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-83-107-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold