Location : Home > D > DF11-18DP-2DSA(24)
DF11-18DP-2DSA(24)
Share on FacebookShare on Facebook
DF11-18DP-2DSA(24) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF11-18DP-2DSA(24) CONN HEADER 18POS 2MM PCB TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK50627330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50627330J0G Amphenol FCI 157610 2016+ CONN BARRIER STRP 27CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50627330J0G IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50627330J0G NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282819-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282819-6 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282819-6 TE Connectivity AMP Connectors 157020 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 10.16MM Unitronix Electronics Limited
282819-6 TE Connectivity AMP Connectors 297490 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282819-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 6POS .400 TPC Global Service Co.Ltd.