Location : Home > D > DF11-28DP-2DS(24)
DF11-28DP-2DS(24)
Share on FacebookShare on Facebook
DF11-28DP-2DS(24) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF11-28DP-2DS(24) CONN HEADER 28POS 2MM RT ANG TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433102-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433102-10-0 IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-93-143-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1882382 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1882382 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1882382 MURATA 228750 00/11+/201 SIP/10/REEL futuro trade ltd.
1882382 Phoenix Contact 157460 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
803-43-066-30-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
PPPC162LJBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PPPC162LJBN 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PPPC162LJBN ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
431105-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0430451810 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0430451810 Molex 7408 CONN3.00mm18Cir AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
09185107923 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
1565373-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Receptacle Connector 0.087" (2.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
1565373-4 TE 3357 2012+ DIP-28 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1565373-4 TE 3357 2012+ DIP-28 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1565373-4 TE 3357 2012+ DIP-28 Andy (International) Electronics Ltd
1565373-4 TE Connectivity AMP Connectors 287770 2016+ CONN RECEPT 28POS R/A TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3213348 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Receptacle, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã DIN Rail