Location : Home > D > DF1B-4ES-2.5RC
DF1B-4ES-2.5RC
Share on FacebookShare on Facebook
DF1B-4ES-2.5RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1B-4ES-2.5RC CONN RECEPT HOUSING 4POS 2.5MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF1B-4ES-2.5RC 48000 HIROSE 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DF1B-4ES-2.5RC originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF1B-4ES-2.5RC 2016+ 120000 Hirose 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
DF1B-4ES-2.5RC CONN RECEPT HOUSING 4POS 2.5MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DF1B-4ES-2.5RC standard package with RoHS 43210 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431305-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431305-13-0 IC 59260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546110-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-1546110-0 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546110-0 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546110-0 TE Connectivity AMP Connectors 298050 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
122-13-314-41-801000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
122-13-314-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
122-13-314-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147260 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
122-13-314-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 290200 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
122-13-314-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN W/CAP .300 14POS EKT Electronics Co., Ltd
811-22-006-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 6 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-006-30-003101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-006-30-003101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-006-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147870 2016+ CONN SPRING CONT 06 POS .217 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-006-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298170 2016+ CONN SPRING CONT 06 POS .217 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GRPB291VWTC-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
GRPB291VWTC-RC IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GRPB291VWTC-RC NEW 98550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GRPB291VWTC-RC Sullins Connector Solutions 147030 2016+ CONN HEADER .050 29POS Unitronix Electronics Limited
0430451810 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0430451810 Molex 7408 CONN3.00mm18Cir AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
0015249067 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold
640500-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold
640500-6 TE Connectivity AMP Connectors 147370 2016+ CONN HEADER 6POS T/H .165 GOLD Unitronix Electronics Limited
640500-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 06P MR HDR ASSY V0 RED TPC Global Service Co.Ltd.
1989-2 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin 0.018" (0.46mm) Dia