Location : Home > D > DF1BA-2EP-2.5RC
DF1BA-2EP-2.5RC
Share on FacebookShare on Facebook
DF1BA-2EP-2.5RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1BA-2EP-2.5RC CONN PLUG HOUSING 2POS 2.5MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF1BA-2EP-2.5RC standard package with RoHS 43450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325242-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
316-83-133-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-133-41-008101 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-133-41-008101 Preci-Dip 147390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-133-41-008101 Preci-Dip 288990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com