Location : Home > D > DF1EC-2P-2.5DSA(35)
DF1EC-2P-2.5DSA(35)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1EC-2P-2.5DSA(35) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1EC-2P-2.5DSA(35) CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN 297450 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF1EC-2P-2.5DSA(35) CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN 147710 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3049835 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 14-26 AWG