Location : Home > D > DF1EC-5P-2.5DSA(35)
DF1EC-5P-2.5DSA(35)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1EC-5P-2.5DSA(35) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1EC-5P-2.5DSA(35) CONN HEADER 5POS 2.5MM STR TIN 297850 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF1EC-5P-2.5DSA(35) CONN HEADER 5POS 2.5MM STR TIN 147810 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPPE-D27-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SFM210-LPPE-D27-ST-BK Sullins Connector Solutions 147240 2016+ CONN HEADER 1MM 54POS Unitronix Electronics Limited
1786378 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1786378 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1786378 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1786378 Phoenix Contact 298950 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1375820-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)
1375820-2 AMPPRODUCT 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1375820-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HSNG 2POS CST-100 II EKT Electronics Co., Ltd
4-102977-0-01 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector Through Hole Gold
4-102977-0-01 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-102977-0-01 TE Connectivity AMP Connectors 277970 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-102977-0-01 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-102977-0-01 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS STR Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
6-1971800-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin