Location : Home > D > DF3-11P-2DS
DF3-11P-2DS
Share on FacebookShare on Facebook
DF3-11P-2DS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3-11P-2DS 2mm Pitch Connector for Discrete Wire Connection(Product approved by U 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DF3-11P-2DS CONN HEADER 11POS 2MM RT ANG TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF3-11P-2DS CONN HEADER 11POS 2MM RT ANG TIN 157120 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited