Location : Home > D > DF30CJ-80DP-0.4V(82)
DF30CJ-80DP-0.4V(82)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/20FH35PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 100 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
KPT08P14-12SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
10-341029-14S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
10-107616-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
GTC02R-28-84S Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
PT06CGE16MSS4-14-12PW Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 12C 8#20,4#16 PIN PLUG
KJB6T23F55SCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
5047543700 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 37 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
212560-1 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Adapters CONN SAVER D-SUB 15POS M-F