Location : Home > D > DF7-2P-3.96DS
DF7-2P-3.96DS
Share on FacebookShare on Facebook
DF7-2P-3.96DS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF7-2P-3.96DS 3.96 mm Pitch Miniature Connectors for Internal Power Supplies (UL,C-U 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001EG-0082CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 622.08MHz, 156.25MHz, 155.52MHz, 125MHz 10-CLCC
8N4QV01FG-1053CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 160MHz 10-CLCC
8N4QV01FG-1053CDI IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LFE5U-25F-8MG285C Integrated Circuits (ICs) Embedded - FPGAs (Field Programmable Gate Array) 24.3K LUTS, 118 /O, 1.1V, -8 SPE
MAX1436ECQ+D MAXIM 75083 2016 TQFP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EPM1270M256I5N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM1270M256I5N ALTERA 10045 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
MB90497GPFM-G-188-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90495G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 64-LQFP (12x12)
TMS320F28062FPFPQ Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers C28x Automotive, AEC-Q100, C2000? C28x Piccolo? Microcontroller IC 32-Bit 90MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-HTQFP (12x12)
72V84L15PAG8 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C8051F930-G-GMR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers 8051 C8051F9xx Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH
C8051F930-G-GMR Silicon 39820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C8051F930-G-GMR SILICONLAB 5654 32-VFQFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
73371-101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
73371-101 Amphenol FCI 157210 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
73371-101 Amphenol FCI 287910 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-1634688-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold