Location : Home > D > DF7-3P-3.96DSA
DF7-3P-3.96DSA
Share on FacebookShare on Facebook
DF7-3P-3.96DSA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF7-3P-3.96DSA CONN HEADER 3POS 3.96MM VERT TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DF7-3P-3.96DSA 3.96 mm Pitch Miniature Connectors for Internal Power Supplies (UL,C-U 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com