Location : Home > D > DIP328-014BLF
DIP328-014BLF
Share on FacebookShare on Facebook
DIP328-014BLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DIP328-014BLF 2012+ 8000 FCI 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DIP328-014BLF 2015+ 8000 FCI 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1636800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Orange 12-30 AWG
1636800000 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1636800000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK 600V 25A PA OR TPC Global Service Co.Ltd.
1636800000 Weidmuller 8000 2015+ TERM BLOCK 600V 25A PA OR ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
1109800-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
1109800-18 ARIES 2000 2013+ Program Your Own Correct-A-Chip¢â Protec Engineering (S) Pte Ltd
1109800-18 Aries Electronics 147230 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
1109800-18 Aries Electronics 288510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-018-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-87-018-30-001101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-018-30-001101 Preci-Dip 299170 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-S1-016-30-015101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 16 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-S1-016-30-015101 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-S1-016-30-015101 Preci-Dip 147180 2016+ CONN SPRING LOAD 16POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-S1-016-30-015101 Preci-Dip 298870 2016+ CONN SPRING LOAD 16POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5451132 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5451132 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5451132 Phoenix Contact 146940 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451132 Phoenix Contact 298510 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-064-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-064-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-064-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-064-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 64 POS .236 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-064-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 64 POS .236 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1231810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1231810000 Weidmuller 147640 2016+ BCF 3.81/16/180ZE SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1958340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1958340000 Weidmuller 157110 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958340000 Weidmuller 298070 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1741047 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1741047 Phoenix Contact 297730 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-146090-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold