Location : Home > D > DME2P33K-F
DME2P33K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DME2P33K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DME2P33K-F CAP FILM 0.33UF 250VDC RADIAL 1520900 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DME2P33K-F Film Capacitors DME 250V.33 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DME2P33K-F CAP FILM 0.33UF 250VDC RADIAL 704600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DME2P33K-F 786549 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
DME2P33K-F Film Capacitors DME 250V.33 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940234 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips GRIP SINGLE EYE .750-.990" 14"