Location : Home > D > DME6S82K-F
DME6S82K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DME6S82K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DME6S82K-F CAP FILM 0.082UF 630VDC RADIAL 1530300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DME6S82K-F Film Capacitors DME 630V.082 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DME6S82K-F CAP FILM 0.082UF 630VDC RADIAL 885000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com