Location : Home > D > DMM1P22K-F
DMM1P22K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DMM1P22K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DMM1P22K-F CAP FILM 0.22UF 100VDC RADIAL 1540700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DMM1P22K-F CAP FILM 0.22UF 100VDC RADIAL 895400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DMM1P22K-F Film Capacitors 0.22uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com