Location : Home > D > DMM1P47K-F
DMM1P47K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DMM1P47K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DMM1P47K-F Film Capacitors 100Vdc .470uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DMM1P47K-F Original new 74841 Rohs Pb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DMM1P47K-F CAP FILM 0.47UF 100VDC RADIAL 1524300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com